Televize Panasonic TX-55CXE720

Panasonic-TX-55CXE720

Panasonic TX-55CXE720

- Kč43.99046.999
Panasonic TX-55CXE720
10

Ladění stanic

10/10

  Nastavení parametrů

  10/10

   Kvalita zvuku

   10/10

    Viditelnost za denního světla

    10/10

     Kvalita provedení

     10/10

      Funkčnost

      10/10

       Kvalita obrazu

       10/10

        PROČ JI CHTÍT:

        • 55
        • WiFi, 3D
        • HbbTV
        • nahrávání dig. TV vysílání
        • chytrý ovladač
        • konverze z 2D na 3D
        • operační systém Firefox
        • ovládání hlasem
        • Televize pro náročné

        PROTI:

        • energetická třída B (odhadované roční náklady na provoz 678 Kč)

        Intenzivní zážitek ve 4K s chytrými funkcemi
        Řada CX720 vás nadchne bezchybným obrazem ve 4K, novou úvodní obrazovkou využívající systém Firefox a snadno použitelnými funkcemi pro sdílení obsahu.

        Televizor 4K Ultra HD/ 4K Ultra HD
        Přináší čtyřnásobné rozlišení oproti běžnému HD televizoru
        Televizory 4K Ultra HD s rozlišením 3840 × 2160 mají tak detailní a bezchybný obraz, jako byste se namísto sledování televizoru dívali oknem ven na skutečný svět. Abyste nepřišli ani o jediný detail zachycený v rozlišení 4K, máte k dispozici panel s vysokým jasem a velkou barevností a výkonný procesor Quad Core Pro.

        Studio Master Colour/ 98% pokrytí barevného prostoru DCI
        Pokročilé provedení s LED podsvícením zajišťující široký rozsah barev
        Díky speciálnímu LED LCD panelu, který dokáže reprodukovat širší rozsah barev, pokrývá více než 98 % standardů DCI. Televizory s technologií Studio Master Color poskytují rozsáhlejší paletu přirozených odstínů, které si na rozdíl od většiny LCD televizorů zachovají realistický vzhled v jakékoli scéně.

        my Home Screen 2.0
        Rychlý, intuitivní přístup pouze k obsahu, který vás zajímá
        Díky systému Firefox se vrací úvodní obrazovka „my Home Screen“, která slouží jako brána k veškerým kanálům, webovým aplikacím a připojeným zařízením. Tato přehledná nová obrazovka s intuitivním ovládáním vám zajistí snadný přístup k požadovanému obsahu.

        Super Bright Panel
        Vyšší jas pro zřetelnější a dynamičtější obraz
        Kvůli použitému typu světla a nutnosti omezit jas oproti kontrastu nebývají LCD televizory obvykle příliš jasné. Superjasné panely překonávají tento problém kombinací nového systému řízení panelu, struktury panelu lépe propouštějící světlo a efektivního systému podsvícení.

        TV Anywhere/In-House TV Streaming (kombinace) Dívejte se na televizi doma i venku
        Dny, kdy bylo nutné umístit televizor v blízkosti anténní zásuvky, jsou pryč. Do televizorů, které se dají nastavit jako streamovací klienti, můžete streamovat vysílání (prostřednictvím sítě LAN, powerline adaptérů, nebo dokonce Wi-Fi), převedené na signály internetového protokolu pomocí domácího streamovacího serveru. Když k tomu přidáte funkci TV Anywhere, získáte přístup k převedenému vysílání i z místa mimo domov.
        *Tato funkce nemusí být použitelná v případě nestabilní sítě nebo s určitým obsahem.

        Internetové aplikace Využívejte řadu aplikací na velké televizní obrazovce
        Pomocí televizorů s funkcí internetu máte přístup k celé řadě aplikací, službám typu video na vyžádání a hrám uloženým v cloudu.
        *Je vyžadováno připojení k internetu. Dostupný obsah se může lišit podle produktu, modelu a místa a může být spojen s poplatky. Specifikace a informace o produktu se mohou změnit.

        Vestavěná bezdrátová síť LAN Pro snadné připojení televizoru k vaší síti
        Televizory VIERA zahrnují vestavěnou funkci Wi-Fi, takže je můžete bezdrátově připojit k domácí síti a využívat funkce jako TV Anywhere, my Stream, prohlížení webu na televizoru a internetové aplikace. Nejnovější televizory VIERA také dokáží navázat komunikaci se směrovačem. Stačí stisknout tlačítko WPS, nemusíte zadávat bezpečnostní kód směrovače.

        Přehrávač médií Snadné prohlížení fotografií a videí na televizní obrazovce
        Pomocí multimediálních přehrávačů můžete jakýkoli multimediální obsah, například fotografie, filmy nebo hudbu, uložený na kartách SD nebo paměťových jednotkách USB, přehrávat na velké televizní obrazovce. Stačí jen připojit je do odpovídající zásuvky na televizoru. Přehrávání si dokonce můžete přizpůsobit pomocí celé řady možností, například přidat hudby na pozadí a různé efekty.