Televize Samsung UE55H7000

Samsung-UE55H7000

Samsung UE55H7000

- Kč31.98949.989
Samsung UE55H7000
9.5714285714286

Ladění stanic

9/10

  Nastavení parametrů

  9/10

   Kvalita zvuku

   10/10

    Viditelnost za denního světla

    10/10

     Kvalita zpracování

     10/10

      Funkčnost

      9/10

       Kvalita obrazu

       10/10

        PROČ JI CHTÍT:

        • úhlopříčka 139 cm
        • nahrávání DVB-C/T/S2
        • bezkonkurenční obraz a zvuk
        • čtyřjádrový procesor
        • dva dálkové ovladače a ovládání rychle reaguje

        PROTI:

        • na ovladači chybí tlačítko na 3D
        • složité ladění satelitního tuneru
        • složité menu

        Klíčové vlastnosti

        • 3D TV
        • SMART TV
        • twin tunery
        • satelitní tuner
        • nahrávání DVB-C/T/S2
        • čtyřjádrový procesor

        Lineární design obohacuje sledování obrazu o elegantní minimalismus
        Lepší optimalizace pro špičkovou kvalitu obrazu
        Technologie Clear Motion Rate minimalizuje rozmazání pohybu

        Lineární design obohacuje sledování obrazu o elegantní minimalismus
        Díky eleganci minimalistického lineárního designu vás při sledování obrazu nebude nic rušit. Jednoduchý a elegantní formát v jedné linii, lineární podstavec a tenký kovový rám dodávají televizoru nenápadnou eleganci, která vám umožní soustředit se na sledovaný obsah a pomůže vám skutečně si vychutnávat každou zábavu. Tento televizor byl pečlivě navržen tak, aby sledovaný obsah doplňoval stejně dokonale jako zařízení vaší domácnosti.

        Lepší optimalizace pro špičkovou kvalitu obrazu
        Pokročilá technologie segmentového ztmavování obrazu od společnosti Samsung vám umožňuje vychutnávat si živější a dramatičtější obraz s hlubší černou a čistšími odstíny bílé. Technologie Micro Dimming Pro zpracovává obraz tak, že ho rozděluje na dvakrát větší počet bloků než standardní technologie Micro Dimming, výsledkem čehož je ještě dokonalejší vylepšení kontrastu. Každou zábavu si tak můžete vychutnávat s obrazem, který je prokreslenější než kdykoli předtím.

        Technologie Clear Motion Rate minimalizuje rozmazání pohybu
        Díky pokročilé technologii Clear Motion Rate (CMR) od společnosti Samsung se i ty nejrychleji pohybující scény zobrazují s dokonalou ostrostí. Vyšší úroveň CMR znamená čistší obraz a menší rozmazání pohybu, takže akční filmy, sportovní přenosy a další zábavu si můžete vychutnávat v maximální kvalitě. Tato technologie využívá vyšší obnovovací frekvenci panelu, vyšší rychlost obrazového procesoru a technologii podsvícení. Výsledkem je mnohem čistější a ostřejší obraz.

        Skvělý multitasking s funkcí Multi-Link Screen (Dual)
        S funkcí Multi-Link Screen od společnosti Samsung, která umožňuje sledovat více obrazovek současně, si můžete svou zábavu vychutnávat na zcela nové úrovni. Díky této funkci můžete na stejné obrazovce vyhledávat na internetu informace o televizním pořadu, na který se právě díváte, nebo sledovat doporučené videoklipy, které se týkají sledovaného pořadu.

        • Možnosti funkce Multi-Link Screen se mohou lišit v závislosti na oblasti.
        • Funkce se mohou lišit v závislosti na modelu televizoru.

        S rychlejším spouštěním se pobavíte dříve
        Přístup k zábavě nyní můžete získat rychleji než kdykoli předtím. Možnost Instant On totiž znamená, že váš televizor Samsung Smart TV se spustí za méně než 2 sekundy. To je mnohem rychlejší než televizory Samsung Smart TV z roku 2013, díky čemuž budete trávit méně času čekáním a více času skutečným sledováním televizoru. Zamyslete se nad tím: všechny tyto ušetřené sekundy se sčítají. Nyní už nemusíte ztrácet čas čekáním, než se váš televizor zapne.

        • Skutečný dálkový ovladač se může lišit od ovladače na obrázku.

        Váš televizor rozumí celým větám, které říkáte
        Díky nejnovější technologii hlasové interakce od společnosti Samsung můžete svůj televizor ovládat lépe než jen pomocí jednoslovných příkazů. Když chcete sledovat film, stačí, kdy řeknete „find“ (najít), název filmu a potom slovo „movie“ (film). Když chcete sledovat sedmý televizní kanál, řekněte „channel 7“ (kanál 7). Když chcete navštívit webovou stránku, jednoduše řekněte její webovou adresu. Pomocí svého hlasu můžete vyhledávat i informace o počasí, sportovní výsledky a burzovní informace* a otevírat různé aplikace, jako je například YouTube.

        • Funkce hlasové interakce vyžaduje ovladač Samsung Smart Control
        • Hlasové ovládání není dostupné ve všech jazycích, dialektech a oblastech.
        • Výkon se liší v závislosti na jazyce, výslovnosti, hlasu a okolním hluku.
        • Vyhledávání informací o počasí, sportovních výsledků a burzovních informací pomocí hlasové interakce nemusí být v některých oblastech dostupné.

        Řekněte klíčové slovo a najděte ho pomocí hlasové interakce
        Díky nejnovější technologii hlasové interakce od společnosti Samsung můžete vyslovením jediného slova ovládat svůj televizor a najít přesně to, co potřebujete. Pokud chcete sledovat film, stačí, když kliknete na tlačítko vyhledávání na obrazovce a vyslovíte název filmu. Chcete-li otevřít aplikaci, kterou chcete použít, jako je například YouTube, stačí říct její název. Když chcete navštívit webovou stránku, jednoduše řekněte její webovou adresu. Se sofistikovanou technologií hlasové interakce od společnosti Samsung je to opravdu tak jednoduché.

        • Funkce hlasové interakce vyžaduje ovladač Samsung Smart Control
        • Hlasové ovládání není dostupné ve všech jazycích, dialektech a oblastech.
        • Výkon se liší v závislosti na jazyce, výslovnosti, hlasu a okolním hluku.

        Jednoduše ovládejte televizor pomocí hlasových příkazů
        Díky nejnovější technologii hlasové interakce od společnosti Samsung můžete svůj televizor ovládat pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Pomocí svého hlasu můžete získat přístup k různým funkcím televizoru včetně výběru kanálu, nastavení úrovně hlasitosti či vypnutí televizoru. K dispozici jsou i jednoduché hlasové příkazy, které vám umožňují pozastavit a zastavit obsah, který právě sledujete.

        • Funkce hlasové interakce vyžaduje ovladač Samsung Smart Control
        • Hlasové ovládání není dostupné ve všech jazycích, dialektech a oblastech.
        • Výkon se liší v závislosti na jazyce, výslovnosti, hlasu a okolním hluku.

        Jednodušší ovládání pomocí gest prstů a rukou
        Díky nejnovější technologii ovládání pohybem od společnosti Samsung můžete televizor ovládat nejen pohyby rukou, ale můžete používat i různá jednoduchá gesta prstů. Zdokonalená technologie ovládání pohybem rozpoznává každý pohyb prstu, takže k výběru kanálu, změně hlasitosti, načtení aplikací, posouvání webových stránek či navigaci ve službě Smart Hub vám stačí jediný prst.

        • Ovládání pohybem vyžaduje připojení kamery k televizoru (prodává se samostatně).
        • Výkon se liší v závislosti na úrovni jasu okolního prostředí.

        Maximální vzrušení z velkého zápasu s režimem Fotbal
        V režimu Fotbal ostře a živě vyniká zelený trávník na hřišti i všechny ostatní barvy stadionu. Díky výkonnému vícenásobnému prostorovému efektu uslyšíte nadšení všech diváků. Po zapnutí režimu Fotbal se automaticky začne nahrávat veškeré dění na televizní obrazovce*. A když se změní hladina zvuku, například při burácení oslavujícího davu nebo změně skóre, televizor tyto důležité okamžiky automaticky uloží, abyste se na něj mohli podívat později. Sledujte živé a nahrané zápasy současně a vychutnávejte si doma dokonalé fotbalové zážitky.

        • Funkce osobního videorekordéru a sdílení v sociálních sítích jsou k dispozici pouze u modelu Smart DTV.
        • K aktivaci osobního videorekordéru je vyžadován pevný disk.

        Aktualizovaná aplikace Smart View propojuje váš televizor, zařízení a obsah
        Nejnovější aplikace Smart View 2.0 od společnosti Samsung vám umožňuje snáze si vychutnávat všechen svůj obsah – tak, jak vám to nejvíce vyhovuje. Pomocí své domácí sítě můžete přenášet živé televizní vysílání do svého inteligentního telefonu či tabletu a používat své mobilní zařízení jako dálkový ovladač televizoru. Pomoci multimediálního panelu služby Smart Hub zase můžete v inteligentním telefonu nebo počítači získat přístup k obsahu na televizoru Smart TV a vychutnávat si ho. Všechno se používá jednoduše, takže nemusíte dělat nic jiného, než si to užívat.

        • Instalace vyžaduje, aby televizor a mobilní zařízení byly připojeny ke stejné síti (přístupovému bodu).
        • Podporované funkce se mohou lišit v závislosti na operačním systému a zařízení.

        Jednoduché ovládání televizoru pomocí touchpadu a pohybu
        Díky ovladači Samsung Smart Control je používání televizoru mnohem intuitivnější. Pomocí touchpadu můžete procházet mezi panely služby Smart Hub a posouvat webové stránky, zatímco ukázání dálkovým ovladačem vám pomocí ovládání pohybem umožňuje pohybovat kurzorem na obrazovce a jednoduše zadávat text. Užitečné klávesy na ovládání videa vám rovněž pomáhají při sledování filmů, televize a dalšího obsahu, který jste si stáhli nebo spustili na vyžádání.

        Podmanivé realistické zobrazení díky technologii Full HD 3D od společnosti Samsung
        Připravte se na sledování zábavy zcela novým způsobem. Díky propracované technologii Full HD 3D od společnosti Samsung si nyní můžete vychutnávat 3D filmy a televizní pořady v úžasném rozlišení Full HD. Tato technologie také zvyšuje kvalitu 3D obrazu a eliminuje zdvojený obraz, čímž vám poskytuje čistší a podmanivější zobrazení. 3D zobrazení s tak vysokou úrovní realističnosti jste zatím nezažili.

        • Vyžaduje 3D brýle

        Sledujte filmy z paměťového zařízení USB
        Díky funkci ConnectShare Movie stačí jednoduše připojit k televizoru paměťové zařízení nebo pevný disk USB a můžete si okamžitě začít vychutnávat filmy, fotografie nebo hudbu. Na televizoru nyní můžete sledovat nejrůznější obsah v pohodlí svého obývacího pokoje.

        Snadno a rychle sledujte obsah z mobilního zařízení na velké televizní obrazovce
        Na velké obrazovce televizoru Samsung Smart TV si můžete snadno a rychle vychutnávat obsah z mobilních zařízení. Díky vylepšené technologii zrcadlení obrazovky od společnosti Samsung je celý proces jednoduchý a není nutné měnit zdroj televizního vysílání. Stačí, když v mobilním zařízení otevřete panel oznámení, vyberete ikonu zrcadlení obrazovky a potom vyberete televizor. To je vše, co musíte udělat, abyste si aplikace, hry a další obsah mohli vychutnávat v plném formátu obrazovky televizoru.

        • Technologie zrcadlení obrazovky není dostupná v Sýrii.

        Rychlý čtyřjádrový procesor pro vyšší výkon
        Díky silnému čtyřjádrovému procesoru vám televizor Samsung Smart TV nabízí vyšší výkon. Rozdíl poznáte okamžitě – při rychlejším multitaskingu a přepínání mezi obsahem a procházením webu, stejně jako při plynulejší interakci. Díky vyššímu výkonu budou vaše zážitky ze zábavy mnohem příjemnější a budete více času trávit sledováním, a ne čekáním.

        Živější barvy pro lepší obraz
        Technologie Wide Color Enhancer Plus od společnosti Samsung, která využívá pokročilý algoritmus na zvýšení kvality obrazu, výrazně zvyšuje kvalitu každého obrazu a odhaluje skryté detaily. S technologií Wide Color Enhancer Plus uvidíte barvy přesně tak, jak to tvůrci obsahu zamýšleli.

        Specifikace

        Typ produktu
        LED

        Řada
        7

        Displej
        Úhlopříčka obrazovky 55″
        Úhlopříčka obrazovky (cm) 139 cm
        Rozlišení 1.920 x 1.080
        Ultra Clear Panel Ano

        Video
        Obrazový systém 3D HyperReal Engine
        Clear Motion Rate 800
        Micro Dimming Micro Dimming Pro
        Wide Color Enhancer (Plus) Ano
        Filmový režim Ano

        Zvuk
        Dolby MS10 / MS110 Dolby MS10
        DTS Studio Sound / DNSe+ DTS Studio Sound
        DTS Premium Sound / DTS Premium Sound 5.1 DTS Premium Sound 5.1
        3D zvuk Ano
        Automatické vyrovnání hlasitosti Ano
        Zvukový výkon (RMS) 4 x 10 W (levý 10 W, pravý 10 W, basový reproduktor 20 W)
        Typ reproduktorů 2.2, reproduktory vyzařující dolů
        Basový reproduktor Ano

        Smart TV
        Smart Hub Ano
        Samsung SMART TV Ano
        On TV Ano (15 evropských zemí)
        Filmy a televizní pořady Ano (9 evropských zemí)
        Multimedia Ano
        Aplikace Ano
        Game Ne
        Fitness Ano
        Kids Ano
        Více obrazovek (dvě/čtyři obrazovky) Dvě obrazovky
        Skype™ na televizoru Samsung Ano
        Webový prohlížeč Ano

        Inteligentní interakce
        Hlasová interakce 17 zemí EU (UK, IE, FR, DE, IT, ES, NL, BE, LU, SE, FI, NO, DK, PL, PT, AT, CH)
        Ovládání hlasem Ano
        Rozpoznávání tváří Připraveno
        Ovládání pohybem Připraveno

        Inteligentní konvergence
        Vysílání obsahu Ano
        Zrcadlení obrazovky Ano
        Samsung SMART View Ano
        Inteligentní domovská obrazovka 5 zemí EU (UK, FR, DE, IT, SE)
        Snadné párování PIN Ano

        Přijímač/vysílání
        Dvojitý přijímač Ano
        CI/CI+/2CI+ CI+ (1.3)
        Přijímač DTV 2 x DVB-T2 / C / S2
        Analogový přijímač Ano
        MHP, MHEG, HbbTV, ACAP, GINGA, OHTV HbbTV (CZ, SK)

        Připojení
        HDMI 4
        USB 3
        Komponentní vstup (Y/Pb/Pr) 1
        Kompozitní vstup (AV) 1 (společné použití pro komponentní vstup Y)
        Ethernet (LAN) Ano
        Sluchátka Ano
        Digitální zvukový výstup (optický) 1
        Vstup RF (pozemní/kabelový vstup) 1 / 1 (společné použití pro pozemní vysílání) / 2
        Externí připojení (RS-232C) Ne
        Infračervený výstup Ano
        Slot CI 1
        Scart 1
        MHL CE 3.0 Ne
        One Connect (konektor) Ne
        Wi-Fi Direct Ano
        HDMI 1.4 – automatické nastavení 3D Ano
        HDMI 1.4a s podporou zpětného zvukového kanálu Ano
        Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN Ano
        Anynet+ (HDMI-CEC) Ano

        Design
        Design Design Floating Canvas
        Typ rámu SNB
        Barva přední strany Černá
        Světelný efekt (dekorace) Ne
        Typ podstavce Podstavec ve tvaru U
        Otáčení (doleva/doprava) Ne

        Další funkce
        Samsung 3D Ano
        3D převodník Ano
        Okamžité zapnutí Ano
        Usnadnění TTS (12 zemí EU) / zoom
        Automatické vypnutí Ano
        Hodiny a časovač zapnutí/vypnutí Ano
        Časovač režimu spánku Ano
        BD Wise Plus Ano
        Titulky Ano
        Klonování seznamu kanálů na USB Ano
        ConnectShare™ (USB 2.0) Movie
        Režim Fotbal Rozšířený
        Vestavěná funkce POP Ano
        EPG Ano
        PVR Ready Ano
        Herní režim Ano
        Kompatibilní s funkcí Multiroom Ne
        Jazyk OSD 27 evropských jazyků
        Obraz v obraze Ano
        Vestavěné rozhraní BT HID Ano
        Podpora rozhraní USB HID Ano
        TV SoundConnect Ano
        Teletext (TTXT) Ano
        Časový posun Ano

        Ekologické funkce
        Ekologický snímač Ano
        Třída energetické účinnosti A+
        Obsah rtuti 0 mg
        Přítomnost olova Ano

        Příslušenství
        Aktivní 3D brýle (součást balení) 2 (SSG-5100GB)
        Model dálkového ovládání TM1460A, TM1240A
        Baterie (pro dálkový ovladač) Ano
        Podpora mimořádně tenkého držáku na stěnu Ne
        Podpora miniaturního držáku na stěnu Ano
        Podpora držáku na stěnu VESA Ano
        Podpora podlahového podstavce Ano
        Prodlužovací kabel infračerveného rozhraní (součást balení) Ano
        Bezdrátová klávesnice (součást balení) Ne
        Bezdrátový síťový adaptér (součást balení) Ne
        Uživatelská příručka Ano
        Elektronická příručka Ano
        Napájecí kabel Ano
        Tenký kabel Ne